Realtids-blik under vandet: Se fisk svømme gennem ekkolodskeglen, se præcis hvor en fiskestime står i forhold til din båd og følg din agn på vej mod båden og se fiskenes reaktioner på den,
SE FISK LIVE. FANG FISK DYBT NEDE.
Den skroggennemførte Panoptix™ PS70 transducer i rustfri stål strømforsynes af Garmin RapidReturn™ ekkolod, som giver dig live ekkolodvisninger op til 300 meter under overfladen.
Det er det nyeste inden for LiveScope teknologi, nu til fiskeri i kystområder og på åbent vand. Dette er kun transduceren. GLS 10 ekkolodsmodul medfølger ikke.
Se fisk og madding i realtid i høj opløsning som aldrig før med LiveScope 2 HD ekkolod. Med ultrahøj opløsning, integreret billedstabilisering og forbedret stitching er dine billeder skarpere og klarere.
FÅ FULD KONTROL OVER DIN UNDERVANDSVISNING
Fastgør dine transducere på til Spy Pole holderen, den revolutionerende motoriserede ekkolodsbetjening, for at kunne manøvrere LiveScope™ og GT360UHD transducere præcist og trådløst.
FÅ FULD KONTROL OVER DIN UNDERVANDSVISNING
Fastgør dine transducere på til Spy Pole holderen, den revolutionerende motoriserede ekkolodsbetjening, for at kunne manøvrere LiveScope™ og GT360UHD transducere præcist og trådløst.
Altseende ekkolod i realtid fra Garmin Panoptic er den mest unikke og innovative ekkolod på vandet. Denne topmoderne ekkolodsteknologi giver dig mulighed for at se fisk svømme, se din krog – og se det hele live og i realtid. Det viser dig endda 3D-billeder af fisk og strukturer omkring din båd.